Aksidente në Tiranë e Levan, dëme të shumta materiale

Publikuar tek: aktualitet, më 14:29 20-04-2015 Aksidente në Tiranë e Levan, dëme të shumta materiale

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme te rrethrrotullimi “Shqiponja” në Tiranë. Si pasojë e aksidentit ka pasur dëme materiale por fatmirësisht pa viktima. Mësohet që shkak ka qenë mosrespektimi i rregullave të qarkullimit nga drejtuesi, i cili është futur kundravajtje në rrethrrotullim.

Një tjetër aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Levan të Fierit, ku një makinë është përplasur me pemën. Mësohet se ka vetëm dëme materiale dhe asnjë të plagosur. Nuk dihen rrethanat e përplasjes së makinës me pemën, e cila ka përfunduar jashtë rrugës kryesore. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Takimi Kerry -Bushati, nënshkruhet marrëveshja e partneritetit strategjik
Gjykata rrëzon Tom Doshin, kërkoi hetim në gjendje të lirë »
Article Logic
Execution time: 0.011229038238525
array(1) { ["section"]=> string(57) "aksidente-ne-tirane-e-levan-deme-te-shumta-materiale-9246" }