Aksidenti fatal në autostradë, ndërron jetë i riu nga Kosova

Publikuar tek: aktualitet, më 10:30 09-03-2017 Aksidenti fatal në autostradë, ndërron jetë i riu nga Kosova

1 person ka humbur jetën si pasojë e aksidentit të rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Fushë Krujë-Milot.

Shkak i aksidentit u bë përplasja e makinës tip Golf me një zetor, i cili po dilte nga një rrugë dytësore. Viktima është Shkondran Hoti 19 vjeç nga Kosova dhe ndërroi jetë rrugës për në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ndërkohë, si pasojë e aksidentit u plagosën edhe dy persona të tjerë, ku njëri prej tyre është në operacion, ndërsa tjetri nën vëzhgim, por ende nuk ka një konfirmim nga mjekët për gjendjen e tyre.   

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbante pistoletë “TT” në dhomën e hoteli, policia i hyn për kontroll dhe e arreston
Dhuna ndaj gazetarit Fundo, OSBE dënon ngjarjen dhe kërkon hetim të shpejtë »
Article Logic
Execution time: 0.0097541809082031
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksidenti-fatal-ne-autostrade-nderron-jete-i-riu-nga-kosova-71294" }