Aksidenti i Mira Kazhanit, ja kush është 17-vjeçari në gjendje kome (FOTO-EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:47 15-04-2019 Aksidenti i Mira Kazhanit, ja kush është 17-vjeçari në gjendje kome (FOTO-EMRI)

Pak ditë më parë gazetarja e njohur Mira Kazhani u përfshi në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës.

Një i ri kaloi përmes autostradës duke i prerë rrugën mjetit që drejtohej nga gazetarja. Ndonëse, ajo frenoi menjëherë, aksidenti ishte i pashmangshëm.

Ndërkohë që ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton dhe emrin e 17-vjeçarit që mbeti i plagosur. Bëhet fjalë për Nertil Pellumbin, i cili ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë.

57546504_1252048334956071_9074023779021094912_n.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04325008392334
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksidenti-i-mira-kazhanit-ja-kush-eshte-17-vjecari-ne-gjendje-kome-foto-emri-160519" }