Aksidenti i rëndë, modelja seksi shqiptare thyen dorën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:04 17-07-2019 Aksidenti i rëndë, modelja seksi shqiptare thyen dorën (FOTO)

Ajo është një nga modelet më seksi në Shqipëri. Bëhet fjalë për bukuroshen Vildane Zeneli e cila tërheq gjithmonë vëmendjen me foto e saj provokuese.

E ftuar në emisionin ‘N'drrimi i natës’, Vildane është rikthyer pas në kohë dhe ka treguar ngjarje se si ka thyer dorën në dyshemenë e lagur të një hoteli dhe pësoi dëmtim të rëndë.

Ajo u shpreh se e paditi hotelin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ishte kompensuar për dëmin.

‘Kisha projekte të papërfunduara me modeling të cilat i humba pas lëndimit. Sigurisht i padita dhe u kompensova. Kam ende hekura në duar dhe kam pasur tri operacione brenda një viti’, tha modelja.

Screenshot_8.png

Screenshot_7.png

Screenshot_6.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070700645446777
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksidenti-i-rende-modelja-seksi-shqiptare-thyen-doren-foto-172523" }