Aksidenti i rëndë në Qafë Thanë, del FOTO, makina e shkatërruar plotësisht nga përplasja e fortë me shtyllën

Publikuar tek: aktualitet, më 14:56 20-05-2019 Aksidenti i rëndë në Qafë Thanë, del FOTO, makina e shkatërruar plotësisht nga përplasja e fortë me shtyllën

Del foto tjetër e aksidentit të ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Përrenjas-Qafë Thanë.

Makina që humbi kontrollin doli nga rruga dhe u  përplas keq me një shtyllë.

Drejtuesi i makinës, identiteti i të cilit nuk dihet ende është plagosur dhe tashmë ndodhet në spital në gjendjë të rëndë për jetën.

Siç duket dhe në foton e siguruar nga newsbomb.al, si pasojë e përplasjes, makina ka pësuar dëmtime të rënda.

Në vendin e ngjarjes policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021292924880981
array(1) { ["section"]=> string(113) "aksidenti-i-rende-ne-qafe-thane-del-foto-makina-e-shkaterruar-plotesisht-nga-perplasja-e-forte-me-shtyllen-164997" }