Aksidenti i rëndë në Shkodër, Vllaznia-Teuta nis me një minutë heshtje

Publikuar tek: aktualitet, më 18:33 19-02-2018 Aksidenti i rëndë në Shkodër, Vllaznia-Teuta nis me një minutë heshtje

Takimi mes Vllaznisë dhe Teutës ka nisur me një minutë heshtje.

Klubi shkodran ka kërkuar një minutë heshtje në respekt të viktimave të aksidentit të rëndë që ndodhi mbrëmë në aksin Shkodër-Velipojë.

Përplasja e dy makinave pasditen e djeshme rezultoi fatale për kryefamiljarin, Edmond Preka, djalin 9 muajsh dhe vajzën 5-vjeçe, ndërsa në gjendje të rëndë është vajza tjetër 10-vjeçe dhe nëna, Evisa Preka.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident pranë tunelit të Elbasanit, kamioni përplaset me një makinë, rëndohet trafiku (DETAJE)
Furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në borë, si i ndihmuan banorët »
Article Logic
Execution time: 0.011013031005859
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksidenti-i-rende-ne-shkoder-vllaznia-teuta-nis-me-nje-minute-heshtje-110776" }