Aksidenti në autostradë, ja vipat që mbështesin Mira Kazhanin (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:23 15-04-2019 Aksidenti në autostradë, ja vipat që mbështesin Mira Kazhanin (EMRAT)

Rreth një orë më parë gazetarja e njohur Mira Kazhani ka reaguar për herë të parë pas aksidentit në autostradë ku mbeti i plagosur një i ri.

Kazhani i është pergjigjur sulmeve të Berishës duke zbuluar edhe historinë tronditëse të të aksidentuarit i cili nuk figuron i regjistruar as në gjendjen civile.

Reagimin e saj, gazetarja e ka publikuar në rrjetet sociale si 'Instagram' dhe 'Facebook'.

Mirëpo, ajo çfarë vihet re është se shumë personazhe publikë e kanë mbështetur Kazhanin duke i dalë në krah si Fjodora Fjora, Iva Tiço, Dritan Shakohosha, Rudina Xhunga, Jonida Shehu, Orinda Huta dhe shumë të tjerë.1.jpg

6.jpg

5.jpg

=3.jpg

2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083799362182617
array(1) { ["section"]=> string(73) "aksidenti-ne-autostrade-ja-vipat-qe-mbeshtesin-mira-kazhanin-emrat-160543" }