Aksidenti në Rubik, vdes shoferi

Publikuar tek: aktualitet, më 14:08 10-02-2015 Aksidenti në Rubik, vdes shoferi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur para pak minutash në Rrugën e Kombit.

Një automjet tip “Mercedez-benz” me targa TR8132L është përplasur në anësore të rrugës duke shkakëtuar vdekjen e drejtuesit të mjetit. Policia ka mbërritur në vendgjarje dhe po heton për të ditur më shumë rreth shkaqeve që sollën aksidentin ndërkohë që ende nuk bëhet i ditur identiteti i shoferit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm, Xhuvani: Dua 10 ditë kohë
Foto-lajm/ Ndërkohë në Shëngjin »
Article Logic
Execution time: 0.013036966323853
array(1) { ["section"]=> string(36) "aksidenti-ne-rubik-vdes-shoferi-2949" }