Aksidenti tragjik me 3 të vdekur, identifikohen 2 nga viktimat (EMRAT- DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:57 09-04-2018 Aksidenti tragjik me 3 të vdekur, identifikohen 2 nga viktimat (EMRAT- DETAJE) Nga aksidenti

Identifikohen viktimat e aksidentit tragjik në Varibop në Fier.

Dy nga viktimat janë identifikuar si Fisnik Murataj e Agustin Murataj. Ndërkaq, nuk është identifikuar ende vajza e re e cila gjithashtu humbi jetën në këtë aksident.

Dyshohet se viktimat po ktheheshin nga një ceremoni dasme kur mjeti i tyre, pas mesnate ka dalë nga rruga në Ujin e Ftohte, në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Mjeti tip "Suzuki" me targa IHZ 1755 pasi doli nga rruga përfundoi në kanal dhe për pasojë të tre personat që gjendeshin brenda makinës, janë mbytur. Trupat e tyre u nxorrën pa jetë mëngjesin e sotëm. Ndërkaq, hetimet pë aksidentin tragjik, vazhdojnë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagoset në mes të rrugës me armë një 35 vjeçar SHQIPTAR në Athinë, autori ia mbath
Azil në Europë, ja vendi që kërkon familje me fëmijë »
Article Logic
Execution time: 0.010974884033203
array(1) { ["section"]=> string(81) "aksidenti-tragjik-me-3-te-vdekur-identifikohen-2-nga-viktimat-emrat-detaje-116225" }