Aksidenti tragjik në Elbasan, arrestohet shoferi i makinës

Publikuar tek: aktualitet, më 22:16 23-09-2019 Aksidenti tragjik në Elbasan, arrestohet shoferi i makinës

Është arrestuar shoferi Gëzim Kotorri, i cili drejtonte makinën ku humbën jetën katër persona në Elbasan.

Pasditen e sotme u përplasën tre mjete dhe humbën jetën 30-vjeçarja Jonida Kotorri. Po kështu humbën jetën Fatushe Agolli, 68 vjeçe, Fatime Hoxha, 58 vjeçe dhe Lume Hoxha 55 vjeçe. Makina me të cilën udhëtonin viktimat drejtohej nga Gëzim Kotorri.

Kujtojmë që 5 personat po udhëtonin nga Tirana drejt fshatit Shtëpanjë në Elbasan ku do të zhvillohet ceremonia mortore e bashkëshortit të një prej viktimave që humbi jetën sot.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022838115692139
array(1) { ["section"]=> string(64) "aksidenti-tragjik-ne-elbasan-arrestohet-shoferi-i-makines-179550" }