Aksidentohen dy automjete, plagoset shoferja shtatzënë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:06 16-04-2015 Aksidentohen dy automjete, plagoset shoferja shtatzënë Aksidenti tek Stadiumi ''Dinamo''

Një aksident me pasojë plagosjen e një gruaje shtatzënë ka ndodhur në afërsi të stadiumit “Dinamo” në Tiranë. Gruaja, identiteti i të cilës nuk dihet ka qenë duke drejtuar makinën e saj teksa është përplasur.

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin duke lënë të plagosur gruan e cila ishte në njërin prej mjeteve. Identiteti i saj nuk bëhet ende me dije por mësohet se është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën mjekësore. 

Makinat që janë përplasur janë me targa TR 9882 K dhe AA 150 BZ. Mësohet se gruaja shtatzënë është jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I djegin qëllimisht furgonin në Tiranë, mister autorët
Vlorë, e plagosën rëndë pas konfliktit për pronën, arrestohen »
Article Logic
Execution time: 0.011317014694214
array(1) { ["section"]=> string(58) "aksidentohen-dy-automjete-plagoset-shoferja-shtatzene-8847" }