Aksidentohen dy makina në Lezhë-Shkodër, njëra merr flakë , vdes drejtuesi

Publikuar tek: aktualitet, më 13:30 14-05-2015 Aksidentohen dy makina në Lezhë-Shkodër, njëra merr flakë , vdes drejtuesi Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Lezhë-Shkodër  në fshatin Blinisht ku një kamion me targa AA992GG është përplasur me një mjet tip”Benz” me targa LE6200A.

Nga përplasja Benzi u përfshi në flakë e për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i tij Dyshohet se bëhet fjalë shtetasin Liza Pema, 50 vjeç. Policia ka mbërritur me urgjencë në vendngjarje  dhe po heton shkaqet e aksidentit edhe pse paraprakisht mendohet të ketë ardhur si pasojë e kamionit i cili i ka prerë rrugën mjetit tip “Benz”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohen 4 parcela kanabis në Lapardha, mister pronari
Monitorimi nga qielli, Policia e Shtetit nis testimin e dronëve »
Article Logic
Execution time: 0.015807867050171
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksidentohen-dy-makina-ne-lezhe-shkoder-njera-merr-flake-vdes-drejtuesi-11154" }