Aksidentohen dy makina në Shënkoll, plagosen 6 persona mes tyre 2 fëmijë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:00 04-08-2015 Aksidentohen dy makina në Shënkoll, plagosen 6 persona mes tyre 2 fëmijë Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident automobilistik është regjistuar mesditën e sotme në aksin rrugor Lezhë-Laç. Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën në kryqëzimin e Shënkollit, e për pasojë 6 persona kanë mbetur të plagosur.

Automjetet e përfshira në aksident janë një Benz me targë TR 0092 R dhe Volksëagen me targë AA 747 FP.

Të plagosurit po transportohen drejt spitalit të Lezhës, por nuk ka të dhëna për gjendjen e tyre shëndetësore. Ndërsa raportohet se dy prej të plagosurve janë fëmijë.

Policia aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Bujana nuk është aksidentuar por është vrarë për t’u grabitur”, flasin familjarët pas takimit me Presidentin Nishani
Zjarr i madh në kodrat e Krujës, digjen 3 hektarë pyje »
Article Logic
Execution time: 0.011561870574951
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksidentohen-dy-makina-ne-shenkoll-plagosen-6-persona-mes-tyre-2-femije-17711" }