Aksidentohen tre automjete në Qafë-Kashar, dy persona të lënduar

Publikuar tek: aktualitet, më 17:52 11-04-2015 Aksidentohen tre automjete në Qafë-Kashar, dy persona të lënduar Foto ilustruese

Një aksident në rrugën Qafë Kashar shënuar në orën 17:40 ka përfshirë tre automjete nga ku kanë mbetur të lënduar dy persona.

Kamioni me targat “TR 9619R” me drejtues shtetasin me iniciale A.P., është përplasur me dy makina të tjera me targat “AA262IJ” dhe “TR1304M”. Dy pasagjeret e automjetit me targë “AA262IJ”, E.D., dhe A.S., janë lënduar gjatë aksidentit dhe janë dërguar në spital ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nikolla kërkon nga Nishani shkarkimin e rektorit të Universitetit të Durrësit
Nishani kthen ligjin për “Shërbimin e Jashtëm”: Fundos diplomatët e karrierës »
Article Logic
Execution time: 0.010755062103271
array(1) { ["section"]=> string(68) "aksidentohen-tre-automjete-ne-qafe-kashar-dy-persona-te-lenduar-8460" }