Aksidentohet 13 vjeçari, policia ndalon drejtuesin e mjetit

Publikuar tek: aktualitet, më 07:49 03-05-2015 Aksidentohet 13 vjeçari, policia ndalon drejtuesin e mjetit

Një fëmijë i moshës 13 vjeçare është aksidentuar nga një automjet mëngjesin e sotëm pranë Institutit Bujqësor të Kamzës. Mësohet se 13 vjeçari është përplasur nga makina gjatë kohës që po kalonte rrugën.

Fëmija është dërguar menjëherë drejt spitalit të traumës në kryeqytet, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore. Ndërkohë, policia ka ndaluar drejtuesin e automjetit dhe po heton për të zbardhur shkaqet e plota të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bojaxhi pyet: Dini se ku mund të mësojnë fëmijët biçikletën?
Qëllon vëllain me thikë, policia shpall në kërkim 36 vjeçarin »
Article Logic
Execution time: 0.011854887008667
array(1) { ["section"]=> string(64) "aksidentohet-13-vjecari-policia-ndalon-drejtuesin-e-mjetit-10256" }