Aksidentohet aktorja shqiptare, publikohen fotot nga vendngjarja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:42 23-09-2019 Aksidentohet aktorja shqiptare, publikohen fotot nga vendngjarja

Aktorja e njohur shqiptare Arta Nitaj është aksidentuar në Prishtinë.

“Prive.al” ka publikuar fotot e aksidentit, ku raportohet se mjeti me të cilin është përplasur aktorja, i përket vajzës që shihet e veshur me tuta sportive në foto dhe që po debaton me Artën.

Fatmirësisht asnjëra nga vajzat nuk është lënduar nga aksidenti i cili ka pasur vetëm dëme materiale. Kujtojmë që Arta Nitaj, njihet për lidhjen e saj me këngëtarin shqiptar Bruno, ku u shfaq edhe në videoklipin “A më do”.

ww.pngw.png

Screenshot_8.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020454883575439
array(1) { ["section"]=> string(70) "aksidentohet-aktorja-shqiptare-publikohen-fotot-nga-vendngjarja-179514" }