Aksidentohet çifti i bashkëshortëve në Lezhë, makina e tyre del nga rruga dhe përmbyset

Publikuar tek: aktualitet, më 13:40 04-12-2020 Aksidentohet çifti i bashkëshortëve në Lezhë, makina e tyre del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident ka ndodhur në superstradën Lezhë-Milot, pranë fshatit Markatomaj.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur Pashkë Frroku.

Në automjetin tip "Ford", udhëtonin një çift bashkëshortësh. Mjeti ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në një parcelë.

Gruaja e plagosur është dërguar në spital dhe po merr mjekimin e duhur.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prej 20 ditësh i shtruar të ‘Shefqet Ndroqi’, Covid-19 i merr jetën piktorit Besim Tula
Ndarja nga jeta e ish-ministrit të PD, Basha mesazh ngushëllimi: Elbasani humbi qytetarin e tij të parë, ne një aktivist të shquar »
Article Logic
Execution time: 0.012135028839111
array(1) { ["section"]=> string(93) "aksidentohet-cifti-i-bashkeshorteve-ne-lezhe-makina-e-tyre-del-nga-rruga-dhe-permbyset-230156" }