Aksidentohet DJ botëror Calvin Harris, plagoset rëndë adoleshentja (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 09:36 23-05-2016 Aksidentohet DJ botëror Calvin Harris, plagoset rëndë adoleshentja (FOTOT)

Dj me famë botërore Calvin Harris është aksidentuar teksa udhëtonte me mjetin e tij “Volkswagen Beetle”.

Ai është goditur nga një adoleshente e cila është plagosur rëndë.

16 vjeçarja ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me dj. Harris, sipas mediave të huaja është në gjendje të mirë shëndetësore. E lënduar keq ka mbetur 16 vjeçarja e cila ka pësuar thyerje të brinjëve dhe është demtuar në pjesën e legenit.

161.jpg

harr.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Iu “ça” hunda për cigare, detyron aeroplanin të ulet në Hamburg
Shpërthime të fuqishme në Siri, 100 të vdekur. Pamje të rënda (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011086940765381
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksidentohet-dj-boteror-calvin-harris-plagoset-rende-adoleshentja-fotot-41227" }