Aksidentohet djali i presidentit Hashim Thaçi (DETAJE)

Publikuar tek: rajon, më 15:33 13-08-2020 Aksidentohet djali i presidentit Hashim Thaçi (DETAJE)

Endrit Thaçi, djali i presidentit Hashim Thaçi ka ka pësuar një aksident ditën e sotme.

Për këtë informacion ka reaguar edhe policia e Kosovës, e cila ka shpjeguar se në aksident janë përfshirë tri mjete dhe ka mbetur i plagosur një person.

Mediat kosovare raportojnë se Endrit Thaci është në gjendje të mire.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010716199874878
array(1) { ["section"]=> string(59) "aksidentohet-djali-i-presidentit-hashim-thaci-detaje-217025" }