Aksidentohet Greta Koçi, po udhëtonte me të rinjtë e FRPD drejt Novoselës

Publikuar tek: aktualitet, më 13:35 15-02-2015 Aksidentohet Greta Koçi, po udhëtonte me të rinjtë e FRPD drejt Novoselës \"Foto ilustruese\"

Aksidentohen 3 të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike, mes tyre edhe këngëtarja Greta Koçi e cila ka pësuar shembje në kokë dhe mjekër. Të rinjtë ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Dy të rinjtë e tjerë, Arsen Zenelaj dhe Merita Miha kanë marë dëmtime të lehta në kokë dhe ballë.

Tre të rinjtë e FRPD ishin nisur për të çuar ndihma te familjet e përmbytura në Novoselë të Vlorës. Të rinjtë ndodhen në spitalin e Traumës për mjekim. Mësohet se mjeti i tyre ka pësuar dëme të shumta.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Korçë, grabitet për të pestën herë Kisha
Gjuta: Telefonin e shita për 25 mijë lekë të vjetra, ja identikiti i blerësit »
Article Logic
Execution time: 0.013803958892822
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksidentohet-greta-koci-po-udhetonte-me-te-rinjte-e-frpd-drejt-novoseles-3399" }