Aksidentohet i moshuari, ministrja Gjosha ndalon ta ndihmojë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:03 04-06-2015 Aksidentohet i moshuari, ministrja Gjosha ndalon ta ndihmojë

Një i moshuar që ishte duke ngarë biçikletën u rrëzua duke humbur ndjenjat  dhe menjëherë i ka ardhur në ndihmë ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha.

I aksidentuari është shetasi Avgur Topulli 68-vjeç , fqinjë me ministren. Gjosha ishte duke kaluar aty pranë kur pa të gjithë skenën dhe ndaloi ta ndihmojë. Në ndihmë i erdhi edhe Patrulla Shqiponja që i dha edhe ndihmën e parë të moshuarit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kosi i mykur para datës së skadencës, hahet apo pihet?!
Sportelisti i institucionit të Këshillit të Qarkut ofendon rëndë gazetarin në Elbasan »
Article Logic
Execution time: 0.011214017868042
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksidentohet-i-moshuari-ministrja-gjosha-ndalon-ta-ndihmoje-12681" }