Aksidentohet makina në Korçë, largohet nga rruga me vinç

Publikuar tek: aktualitet, më 10:45 11-01-2017 Aksidentohet makina në Korçë, largohet nga rruga me vinç Foto: Harta e Digitale e Aksidenteve Rrugore

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Moglicë në aksin rrugor Korçë-Gramsh.

Rruga ka qenë e mbuluar nga bora, ndërsa aksidenti ka krijuar më shumë vështirësi në qarkullimin e mjeteve të tjera.

Autoritetet janë detyruar të sjellin një vinç për largimin e makinës së aksidentuar, pasi zhvendosja e saj në mënyrë tjetër ka qenë e pamundur.

Nuk ka informacione për persona të lënduar nga kjo ngjarje. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekuestrohet heroinë në Portin e Durrësit, arrestohet një grua dhe një burrë. Ja ku ishte fshehur droga
“Ekipet e inspektorëve të gjithë në terren”, Ylli: Të kontrollohen kushtet e punës në këtë mot ekstrem »
Article Logic
Execution time: 0.010900020599365
array(1) { ["section"]=> string(61) "aksidentohet-makina-ne-korce-largohet-nga-rruga-me-vinc-65202" }