Aksidentohet në Sarandë çiklisti i njohur italian, niset me helikopter drejt Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 19:44 23-05-2019 Aksidentohet në Sarandë çiklisti i njohur italian, niset me helikopter drejt Tiranës

Një çiklist italian është aksidentuar ditën e sotme në qytetin e Sarandës.

Mësohet se 23-vjeçari Massimo Rosa, i cili ka mbërritur në vendin tonë në kuadër të një turi çiklistësh, është rrëzuar aksidentalisht dhe ka pësuar dëmtime të konsiderueshme.

Pas transportit në spitalin e Sarandës, Rosa është nisur me helikopterin e urgjencës drejt Tiranës për mjekim të specializuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032445907592773
array(1) { ["section"]=> string(90) "aksidentohet-ne-sarande-ciklisti-i-njohur-italian-niset-me-helikopter-drejt-tiranes-165467" }