Aksidentohet një minator në galeritë e Bulqizës, bie në 20 metra thellësi

Publikuar tek: aktualitet, më 11:42 26-01-2018 Aksidentohet një minator në galeritë e Bulqizës, bie në 20 metra thellësi ilustruese

Një tjetër aksident në punë ka ndodhur ditën e sotme në një nga galeritë e Bulqizës.

Një minator është rrëzuar në galerinë numër 14 dhe ka rënë në 20 metra thellësi.

Aktualisht, ende nuk dihet gjendja e minatorit  Naim Gjoka 54 vjeç, por mësohet se drejt Bulqizës është nisur helikopteri i urgjencës për ta transportuar drejt Tiranës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e opozitës, policia masa të rrepta sigurie në rrugët e Tiranës
Ekstradimi i Nezar Seitit drejt Italisë, Prokuroria nis verifikimin për procedurat »
Article Logic
Execution time: 0.0098960399627686
array(1) { ["section"]=> string(79) "aksidentohet-nje-minator-ne-galerite-e-bulqizes-bie-ne-20-metra-thellesi-108003" }