Aksidentohet rëndë aktori i famshëm i Hollywood, përfundon në spital (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 10:06 16-10-2017 Aksidentohet rëndë aktori i famshëm i Hollywood, përfundon në spital (FOTO)

Aktori i njohur Gerard Butler është aksidentuar me motorr teksa një makinë i ka dalë përpara duke shkaktuar përplasjen.

Ai po i jepte motorrit në Los Angeles kur makina i doli përpara dhe u përplas.

Personat e pranishëm në vendngjarje menjëherë njoftuan ambulancën e cila e transportoi aktorin në spitalin më të afërt.

Për fat gjendja e tij shëndetësore është e mire dhe është jashtë rrezikut, shkruan TMZ, raporton newsbomb.al.

Filmi i tij më i ri i Gerard Butler “Geostorm” do të jepet javën e ardhshme kështu që fansat shpresojnë se aktori do të jetë në gjendje të marrë pjesë në promovim.

gerard-butler-casting.png

1013-gerard-butler-motorcycle-mega-3.jpg

7604023.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rëndohet bilanci nga shpërthimi në Mogadishu, shkon në 231 numri i viktimave
Shpartallohet rrjeti kriminal, arrestohen shqiptarët me drogë e armë, mbi 3.5 ton marijuhanë nga Shqipëria (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.011338949203491
array(1) { ["section"]=> string(78) "aksidentohet-rende-aktori-i-famshem-i-hollywood-perfundon-ne-spital-foto-96043" }