Aksidentohet rëndë me makinë aktori i njohur i Hollywood, thyen 15 brinjë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:35 09-03-2017 Aksidentohet rëndë me makinë aktori i njohur i Hollywood, thyen 15 brinjë (Foto)

Aktori i njohur i Hollywood, Jim Tavare i cili u bë edhe më i famshëm në filmin ‘Harry Potter’ është aksidentuar me makinë dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Mësohet se aktori ka thyer 15 brinjë, ka çarje në mushkëri dhe thyerje në këmbën e djathtë. Gruaja e aktorit 54-vjeçar ka bërë të ditur lajmin dhe bën me dije se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skocia vendos për referendumin e dytë për largimin nga Britania, kryeministrja nuk tërhiqet
Sulm i tmerrshëm terrorist, 26 të vdekur, mes tyre 7 fëmijë »
Article Logic
Execution time: 0.011370897293091
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksidentohet-rende-me-makine-aktori-i-njohur-i-hollywood-thyen-15-brinje-foto-71345" }