Aksidentohet rëndë me motor 27 vjeçari, sapo kishte lënë turnin e punës

Publikuar tek: aktualitet, më 16:21 22-08-2017 Aksidentohet rëndë me motor 27 vjeçari, sapo kishte lënë turnin e punës

Një tjetër aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Qafe Mali -Bajram Curr, në vendin e quajtur Lumi i Dradhës, ku një 27-vjeçar është aksidentuar me motor ndërsa po kthehej nga puna.

Gazmir Gjergji,  punonte si kamarier në një nga lokalet në zonën e Dardhës.

Pas ndihmës së parë mjekësore në spitalin e Pukës, për shkak të dëmtimeve të rënda trupore 27 vjeçari është transportuar drejt Spitalit të Traumës dhe ndodhet nën kujdesin intesiv të mjekëve.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090060234069824
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksidentohet-rende-me-motor-27-vjecari-sapo-kishte-lene-turnin-e-punes-89827" }