Aksidentohet rëndë me motorr, ndërron jetë 23-vjeçari nga Kruja (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:07 10-08-2017 Aksidentohet rëndë me motorr, ndërron jetë 23-vjeçari nga Kruja (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekjen e një 23 vjeçari ka ndodhur sot në aksin Fushë Krujë-Tiranë. 

 23 vjeçari Laert Bami banues nëë fshatin Larushk të Krujës, është aksidentuar teksa udhëtonte me motorr. Si pasojë e plagëve të rënda ai ka ndërruar jetë menjëherë.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet me kanabis, arrestohet 52 vjeçari në Vlorë (EMRI)
Pedagogia gjen qenin “Husky” në plazhin e Durrësit, bën thirrje publikisht »
Article Logic
Execution time: 0.011270999908447
array(1) { ["section"]=> string(73) "aksidentohet-rende-me-motorr-nderron-jete-23-vjecari-nga-kruja-emri-88711" }