Aksidentohet rëndë ylli i futbollit botëror, detaji që e shpëtoi nga vdekja

Publikuar tek: bota, më 14:03 29-09-2017 Aksidentohet rëndë ylli i futbollit botëror, detaji që e shpëtoi nga vdekja

Sulmuesi i Manchester City Sergio Aguero ka pësuar një aksident automobilistik në Amsterdam disa orë pasi po merrte pjesë në një koncert muzikor.

Futbollisti argjentinas 29-vjeçar po udhëtonte në një taksi për në aeroport pasi kishte ndjekur një koncert të këngëtarit Maluma.

Taksia është përplasur me shtyllën në zonën e quajtur De Boelelaan dhe këngëtari i ka shpëtuar vdekjes për shkak të rripit të sigurimit.

Në mbrëmje përpara aksidentit ai postoi një foto të tij dhe të këngëtarit Maluma para koncertit me mbishkrimin në foto : ‘Faleminderit për ftesën”.

_98069419_aguerocrash_bodypic.jpg

nintchdbpict000356865774.jpg

nintchdbpict000356864026.jpg

nintchdbpict000356880968.jpg

download_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Cristiano Ronaldo xhiro me makinën super luksoze, ja sa milion euro kushton (FOTO)
Alarm në SHBA, diplomatët amerikanë sulmohen me armë sonike në Kubë »
Article Logic
Execution time: 0.0080771446228027
array(1) { ["section"]=> string(80) "aksidentohet-rende-ylli-i-futbollit-boteror-detaji-qe-e-shpetoi-nga-vdekja-94157" }