Aksidentoi kalimtarin me ‘Toyota’ në Vlorë, policia arreston të riun nga Bolonja

Publikuar tek: aktualitet, më 09:51 25-01-2018 Aksidentoi kalimtarin me ‘Toyota’ në Vlorë, policia arreston të riun nga Bolonja

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një person, pasi ky i fundit ka aksidentuar me makinën e tij një person në Vlorë.

Në pranga përfundoi Albion.B., 27 vjeç, banues në Bolonja,Itali. Sipas policisë i riu ditën e djeshme në lagjen “Pavarsia”, duke drejtuar mjetin tip “Toyota”, ka aksidentuar shtetasin T.N., dhe është larguar nga vendi i aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrihte gruan dhe 3 fëmijët e mitur, arrestohet 36-vjeçari (EMRI)
Thyenin xhamat e makinave dhe bënin kërdinë me vjedhje, arrestohen hajduti nga Tirana, në kërkim shoku (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012807130813599
array(1) { ["section"]=> string(84) "aksidentoi-kalimtarin-me-toyota-ne-vlore-policia-arreston-te-riun-nga-bolonja-107844" }