Aksidentoi për vdekje 24-vjeçarin dhe ia mbathi nga vendi i ngjarjes, arrestohet drejtuesi i ‘Benzit’ në Fier (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:09 24-08-2019 Aksidentoi për vdekje 24-vjeçarin dhe ia mbathi nga vendi i ngjarjes, arrestohet drejtuesi i ‘Benzit’ në Fier (EMRI) Foto ilustruese

Policia e Fierit arriti të arrestone pas thuajse 3 orësh drejtuesin mjetit ‘’Benz’’ Kudret Zykaj. që aksidentoi për vdekje Flamur Tahajn 24-vjeç në zonën e quajtur Kafaraj në aksin Levan-Tepelenë.

68-vjeçari Zykaj është banor në fshatin Peshtan të Fierit dhe pasi përplasi motorrin me të cilin udhëtonte viktima dhe një shtetas tjetër, ka lënë automjetin e tij në vend dhe ia ka mbathur. Personi tjetër, që udhëtonte me Flamur Tahajn u shtrua në Spitalin e Fierit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03616189956665
array(1) { ["section"]=> string(118) "aksidentoi-per-vdekje-24-vjecarin-dhe-ia-mbathi-nga-vendi-i-ngjarjes-arrestohet-drejtuesi-i-benzit-ne-fier-emri-176198" }