Aksidentoi për vdekje një 49-vjeçar, arrestohet i riu nga Lushnja (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:07 27-12-2017 Aksidentoi për vdekje një 49-vjeçar, arrestohet i riu nga Lushnja (EMRI)

Një 32-vjeçar nga Lushnja ëshët arrestuar pasi aksidentoi për vdekje një 49-vjeçar. Policia bën me dije se është arrestuar në flagrancë shtetasin: -Alban Pashaj, 32 vjeç, banues në Lushnje.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në datën 26.12.2017, në fshatin Mërtish, Divjakë, duke drejtuar mjetin tip "Golf", ka aksidentuar shtetasin Gj.P, 49 vjeç, banues në fshatin Këmishtaj, i cili udhëtonte me biçikletë, dhe ka ndëruar jetë në Spitalin e Traumës Tiranë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale "Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Burrel, përplasen dy makina, plagoset pasagjeri
Godet kushëririn me sende te forta, arrestohet lushnjari »
Article Logic
Execution time: 0.010587930679321
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksidentoi-per-vdekje-nje-49-vjecar-arrestohet-i-riu-nga-lushnja-emri-104503" }