Aksidentoi të moshuarin, arrestohet shoferi në Elbasan (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:32 18-02-2018 Aksidentoi të moshuarin, arrestohet shoferi në Elbasan (EMRI)

Një 32-vjeçar është arrestuar pasi aksidentoi një të moshuar. Policia e Elbasanit bën me dije se i arrestuari është Rexhep Shyti, 32 vjeç banues në fshatin Labinot - Mal Elbasan.

Ndalimi i tij, u bë pasi në  aksin rrugor Elbasan- Librazhd në fshatin Labinot Fushë duke drejtuar  mjetin tip "Benz" veturë  ka aksidentuar  këmbësorin shtetasin I.T.,  82 vjeç banues në fshatin Labinot Fushë, i cili ndodhet në spitalin Kirurgjik Elbasan nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale "Shkelja e Rregullave të Qarkullimit Rrugor”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident te Rruga e Kombit, avokati plagos 2 policë, largohet nga vendngjarja (DETAJE)
NDRYSHOJNË PROCEDURAT PËR PATENTAT! Pyetjet e reja, tarifat dhe numri i gabimeve »
Article Logic
Execution time: 0.010885953903198
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksidentoi-te-moshuarin-arrestohet-shoferi-ne-elbasan-emri-110653" }