Aksidenton për vdekje një person, policia e shpall në kërkim

Publikuar tek: aktualitet, më 14:48 14-03-2015 Aksidenton për vdekje një person, policia e shpall në kërkim

Një person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një automjet në fshatin Bulgarec të Korçës.

Personi i aksidentuar ishte duke udhëtuar me biçikletë gjatë kohës që është përplasur nga një automjet tip “Benz” me targë AA075EG. Si pasojë e përlasjes shtetasi Roland Trungu mori dëmtime të rënda dhe ndonëse u transportua menjëherë drejt spitalit të Korçës nuk ka mundur t’i rezistojë plagëve të marra.

Policia ka identifikuar drejtuesin e automjetit, me iniciale A.G, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa po punon për kapjen e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berat/ Dënohet me 12 vjet për vrasje Bashkim None, kërkonte haraçin e kalimit të rrugës në ‘97
Doshi në Prokurori, dorëzon kërkesën për hetues ndërkombëtarë »
Article Logic
Execution time: 0.011350870132446
array(1) { ["section"]=> string(64) "aksidenton-per-vdekje-nje-person-policia-e-shpall-ne-kerkim-5874" }