Aksion dhe helikopterë, ç’po ndodh tani në Durrës? (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:04 14-04-2017 Aksion dhe helikopterë, ç’po ndodh tani në Durrës? (FOTOT)

Aksion dhe monitorim nga ajri me helikopter. Ka nisur kështu një kontroll intensive mbi territorin e zonës së Manzës në Durrës nga forcat e Policisë së Shtetit, lidhur me zbulimin dhe goditjen e parcelave të kultivuara me bimë narkotike.

Siç duket edhe nga këto foto, të marra drejtëpërdrejtë nga pamjet e publikuara live nga zëdhënësi i policisë në facebook aksioni ka nisur intensisvisht.

“Luftë e pandërprerë për ta zhdukur këtë fenomen”, shkruan Gentjan Mullai në rrjetin social.

Policia e Shtetit ka njoftuar se po merr masa të rrepta për të shkatërruar pacelat e mbjella me kanabis në të gjithë territorin.

 2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuroria: Të sekuestrohet urgjent pasuria marramendëse e deputetit socialist, Alfred Peza!
MEGA-OPERACION ANTI DROGË: Kapen dy shqiptarë me 600 kile kanabis në Itali »
Article Logic
Execution time: 0.0099339485168457
array(1) { ["section"]=> string(60) "aksion-dhe-helikoptere-c-po-ndodh-tani-ne-durres-fotot-75143" }