Aksion i frikshëm në Tiranë: Policia qëllon me armë, tropojani me Touareg përplas tre makina

Publikuar tek: aktualitet, më 18:50 30-05-2017 Aksion i frikshëm në Tiranë: Policia qëllon me armë, tropojani me Touareg përplas tre makina

Një aksion policor është zhvilluar disa çaste më parë në Tiranë për ndalimin e një shoferi që nuk i është bingur urdhrit të bluve.

Shoferi nga Tropoja që drejtonte një mjet tip Touareg, nuk i ka ndaluar policisë në momentin që i është bërë me shenjë, dhe është larguar me shpejtësi.

Forcat e policisë janë vënë menjëherë në ndjekie të tij, duke qëlluar edhe me pistoletë në ajër.

Gjatë ndjekies shoferi i Touareg-ut ka përplasur tre mjete të tjera. Pas rreth 30 minuta ndjekie ai rënë në prangat e policisë, të cilët gajtë kontrollit i kanë gjetur edhe një armë zjarri pistoletë në makinë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ISIS paralajmëron frikshëm, pas sulmit në Manchester kërcënon për një tjetër akt makabër gjatë muajit të Ramazanit
Nuk do ta besoni sa janë zgjatur njerëzit gjatë 100 viteve të fundit »
Article Logic
Execution time: 0.010957956314087
array(1) { ["section"]=> string(96) "aksion-i-frikshem-ne-tirane-policia-qellon-me-arme-tropojani-me-touareg-perplas-tre-makina-80565" }