Aksion i madh policor në fshatin e Klement Balilit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:58 03-02-2017 Aksion i madh policor në fshatin e Klement Balilit

Policia e Sarandës, në bashkëpunim me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë realizuar një tjetër operacion, pas sukses, për kapjen e të kërkuarit për trafik ndërkombëtar droge, Klement Balili.

Operacioni është zhvilluar në fshatin Stjar të Sarandës rreth orës 15:00 në banesën e Klement Balilit, vëllezërve të tij si dhe në banesat e tjera në fshat.

Operacioni i sotmë vjen menjëherë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar të Sigurisë, me kërkesë të kreytarit të Kuvendit, Ilir Meta, për moskapjen e Klement Balilit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mjekët flasin pas vdekjes së Agollit: Javën e fundit u rëndua nga problemet e mushkërive
Aleanca për Mbrojtjen e Vlerave Kombëtare denoncon në Prokurori Bashkinë Durrës për ndërtime të paligjshme »
Article Logic
Execution time: 0.011168003082275
array(1) { ["section"]=> string(56) "aksion-i-madh-policor-ne-fshatin-e-klement-balilit-67646" }