Aksion i madh policor në mbarë vendin: Arrestohet çifti në Gjirokastër

Publikuar tek: aktualitet, më 20:27 17-01-2020 Aksion i madh policor në mbarë vendin: Arrestohet çifti në Gjirokastër Foto ilustruese

Ka nisur pasditen e sotme një aksion i madh policor në disa qytete të vendit, kundër personave me të përfshirë në aktivitete kriminale, kryesisht atë të trafikimit të lëndëve narkotike.

Shhtatë persona janë arrestuar në Tiranë, Durrës, Fier ndërsa në Gjirokastër, është arrestuar një çift të kapur me hashash në formë çokollate.

Gjatë kontrollit të shtetases Marsida Piperi dhe bashkëjetuesit të saj Fatjon Deda në Gjirokastër, janë gjetur 7 pako kanabis në formë çokollate. Çifti ishte prej disa kohësh nën hetim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rrahën dhe e rrëmbyen, zbulohet identiteti i personit të marrë peng sot në Kamëz (Emri)
'Nuk jam pishman që kam dalë kundër', Haradinaj flet për padinë që i bëri Rama: Ju qëndroj deklaratave të mia, ka dhe të tjera por ja kam kursy kombit »
Article Logic
Execution time: 0.011777877807617
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksion-i-madh-policor-ne-mbare-vendin-arrestohet-cifti-ne-gjirokaster-192391" }