Aksion i madh policor te “21 Dhjetori”, ja çfarë po ndodh

Publikuar tek: aktualitet, më 22:07 06-03-2017 Aksion i madh policor te “21 Dhjetori”, ja çfarë po ndodh

Forcat e policisë kanë organizuar mbrëmjen e sotme një operacion të befasishëm për kapjen e disa personave të dyshuar për vjedhje.

Mësohet se katër pesrona janë vënë në prangat e policisë gjatë operacionit blic te zona e “21 Dhjetorit” dhe “Fusha e Aviacionit. Personat e arrestuar dyshohet se janë pjesë e një grupi që vidhnin makina luksoze gjatë natës në Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Frikë nga hakmarrja, zhduket familja e ish-komandos vrasës
Prokuroria e Durrësit merr vendimin për ‘Velierën’ e Vangjush Dakos »
Article Logic
Execution time: 0.010471105575562
array(1) { ["section"]=> string(60) "aksion-i-madh-policor-te-21-dhjetori-ja-cfare-po-ndodh-70992" }