Aksion masiv anti-kanabis në Dukagjin, 450 forca policie ia mësyjnë maleve

Publikuar tek: aktualitet, më 10:20 18-08-2015 Aksion masiv anti-kanabis në Dukagjin, 450 forca policie ia mësyjnë maleve

Një operacion masiv anti-kanabis është realizuar gjatë ditës së sotme në zonën e Dukagjinit me angazhimin e 450 forcave policore.

Aksioni anti kanabis ka përfshirë fshatin Ndreaj, Brashtë, Pylaj, Bob, Vusjanaj dhe Breg Lumi. 450 forca të RENEA dhe FNSH-së kanë marrë pjesë në aksionin që monitorohej nga drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako. Në aksion janë angazhuar edhe 70 automjete policie, makina të blinduara dhe një helikopter.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I riu goditet me shkop bejsbolli te “Komuna e Parisit”
Dëmtohen skulpturat e Gladiatorëve të Durrësit, u thyhen shpatat »
Article Logic
Execution time: 0.011065006256104
array(1) { ["section"]=> string(79) "aksion-masiv-anti-kanabis-ne-dukagjin-450-forca-policie-ia-mesyjne-maleve-18617" }