Aksion model i Kombëtares, Bare shënon golin e sigurisë (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 22:28 04-09-2020 Aksion model i Kombëtares, Bare shënon golin e sigurisë (VIDEO)

Kombëtarja shqiptare shënon golin e dytë dhe të sigurisë mbrëmjen e sotme.

Keidi Bare ka realizuar golin e dytë për Shqipërinë, duke dhënë përshtypjen e një trepikëshi të sigurtë tani. 0-2 Për Shqipërinë.

Edhe pse luhet në transfertë, Shqipëria ka arritur të dominojë ndeshjen në të gjitha mënyrat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092120170593262
array(1) { ["section"]=> string(67) "aksion-model-i-kombetares-bare-shenon-golin-e-sigurise-video-219297" }