Aksion në Vlorë, IKMT prish 6 objekte në Lungomare

Publikuar tek: aktualitet, më 12:12 11-09-2017 Aksion në Vlorë, IKMT prish 6 objekte në Lungomare

Inspektoriati Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit (IKMT) ka zhvilluar sot mëngjesin e sotëm një aksion në qytetin e Vlorës ku ka prishur 6 objekte ndërtimi.

Objektet një dhe dy katëshe ndodhen në shëtitoren e Lungomares.

IKMT më pas ka dhënë dhe një lajm të mirë për banorët e qytetit ku ka deklaruar se në zonën ku ndodheshin ndërtesat do të ngrihet një lulishte.

ikmt1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRONDITËSE: Kush është gruaja shtatzënë që humbi jetën sot gjatë lindjes në spital, shpëton fëmija
Aksident në aksin Lushnje-Rrogozhinë, humb jetën një person »
Article Logic
Execution time: 0.011587858200073
array(1) { ["section"]=> string(55) "aksion-ne-vlore-ikmt-prish-6-objekte-ne-lungomare-91928" }