Aksioni i policisë, arrestohen 7 shoferë të dehur dhe pezullohen 61 leje drejtimi

Publikuar tek: aktualitet, më 14:49 20-10-2015 Aksioni i policisë, arrestohen 7 shoferë të dehur dhe pezullohen 61 leje drejtimi

Akisoni i Policisë Rrugore për marjen e masave ndaj shkelësve të regullave të qarkullimit rrugor ka çuar në arrestimin e 7 personave vetëm këtë fundjavë.

Sipas policisë, 7 shoferë janë arrestuar për ngarjen e makinës në gjendje të dehur. Policia ka pezulluar edhe 61 leje drejtimi për shkelje të ndryshme, ndër to 17 për shkelje të semaforit, 20 për tejkalim të normave të shpejtësisë dhe 3për kundërshtim të forcave të policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen dy makina, 2 të plagosur, njëri në gjendje të rëndë
Kërcënohet dëshmitari në gjyqin e xhihadistëve, akuzoi imamin se i dërgoi të atin në Siri »
Article Logic
Execution time: 0.012749910354614
array(1) { ["section"]=> string(86) "aksioni-i-policise-arrestohen-7-shofere-te-dehur-dhe-pezullohen-61-leje-drejtimi-23565" }