Aksioni opozitar/ Pas PD edhe LSI mbledh Kryesinë, çfarë do diskutohet

Publikuar tek: aktualitet, më 11:58 18-04-2019 Aksioni opozitar/ Pas PD edhe LSI mbledh Kryesinë, çfarë do diskutohet

Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh sot Kryesinë, shkruan Newsbomb.al.

Mësohet se mbledhja do të mbahet në orën 12:00 në të njëjtën orar kur edhe PD ka njoftuar mbledhjen e Kryesisë.

Mësohet se në takim do të diskutohet lidhur me aksionin opozitar dhe se çfarë do të vendoset për në ditët në vijim.

Kujtojmë se sot në Kuvend janë zgjedhur dy kryetarët e grupeve parlamentare të opozitës së re, PD do të drejtohet nga Rudina Hajdari dhe LSI nga deputeti Nimet Musai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025012016296387
array(1) { ["section"]=> string(75) "aksioni-opozitar-pas-pd-edhe-lsi-mbledh-kryesine-cfare-do-diskutohet-160905" }