Aksioni OSHEE -Polici, arrestohen 7 persona, ndërpriten mbi 1000 lidhje të debitorëve

Publikuar tek: aktualitet, më 16:34 11-05-2015 Aksioni OSHEE -Polici, arrestohen 7 persona, ndërpriten mbi 1000 lidhje të debitorëve

Vijon aksioni i OSHEE në bashkëpunim me policinë kundër vjedhjes së energjisë elektrike. Gjatë javës së kaluar janë kryer në bashkëpunim me policinë 4585 kontrolle.

Policia ka arrestuar 7 persona, janë shpallur në kërkim 9 persona dhe ndiqet në gjendje të lirë një futurist në Shkodër. Po gjatë javës së kaluar OSHEE ka ndërprerë 1.356 lidhje të abonentëve debitorë dhe 20 lidhje të paligjshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet SMS, deputeti i emocionuar nga fjalimi i Peleshit, shikoni çfarë i shkruan
Braçe pas takimit me Savianon: Mua më tërheq ekonomia e krimit, ekonomia e mafias »
Article Logic
Execution time: 0.017213106155396
array(1) { ["section"]=> string(88) "aksioni-oshee-polici-arrestohen-7-persona-nderpriten-mbi-1000-lidhje-te-debitoreve-10890" }