AKT I RËNDË/ Donin të hakmerreshin, nxënësit i hedhin spermë dhe urinë ushqimeve të mësuesve

Publikuar tek: bota, më 14:17 23-05-2019 AKT I RËNDË/ Donin të hakmerreshin, nxënësit i hedhin spermë dhe urinë ushqimeve të mësuesve

Një akt i rëndë ky që nxënësit kanë bërë për t’u hakmarrë ndaj mësuesve të tyre...

 

Ngjarja ka ndodhur në gjimnazin e Ohaios ku disa studentë menduan të bënin ‘gallatë’ me mësuesit. Në konkursin e gatimit në shkollën e ‘Hyatts Middle School’ nxënësit gatuan krepa të cilat do të vlerësoheshin nga mësuesit.

Disa nxënës të nervozuar nga notat e tyre të fundit, i hodhën spermë dhe urinë krepave për t’u hakmarrë kundër mësuesve. Në momentin që mësuesit provuan ushqimet ata vrapuan në banjo për të vjellë dhe për të nxjerë ushqimin e shpifur, ndërsa disa të tjerë nuk u përmbajtën dhe vollën atje në moment.

Mësuesit kuptuan se çfarë kishte ndodhur me krepat e tyre dhe thirrën policinë e cila pas hetimit, arrestoi autorët ndaj të cilëve do të ngrihet padi nga mësuesit.

Me të vërtetë, një akt i shpifur dhe i dënueshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011731147766113
array(1) { ["section"]=> string(97) "akt-i-rende-donin-te-hakmerreshin-nxenesit-i-hedhin-sperme-dhe-urine-ushqimeve-te-mesuesve-165438" }