Akte të turpshme para fëmijëve në park, arrestohet shqiptari endacak

Publikuar tek: bota, më 18:22 28-06-2016 Akte të turpshme para fëmijëve në park, arrestohet shqiptari endacak

Një 36 vjeçar nga Shqipëria është arrestuar nga karabinierët pasi kryente akte të turpshme përpara fëmijëve në një park në Itali.

Prindërit e shqetësuar kanë njoftuar menjëherë policinë në momentin që kanë vënë re shqiptarin endacak dhe me precedent të mëparshëm penal teksa prekte organin gjenital në parkun me fëmijë në Faenze të Ravenës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028287172317505
array(1) { ["section"]=> string(73) "akte-te-turpshme-para-femijeve-ne-park-arrestohet-shqiptari-endacak-44846" }