Aktivisti “fsheh” një lajm të mirë për Tironën: Jo vetëm futboll...

Publikuar tek: sport, më 14:05 30-11-2016 Aktivisti “fsheh” një lajm të mirë për Tironën: Jo vetëm futboll...

Bamirësi Ilir Hoxholli ka postuar një foto në llogarinë e tij në facebook, ku shfaqet me disa nga lojtarët bardheblu.

Aktivistin që e kemi parë shpesh herë të dhurojë dashuri, këtë radhë shfaqet me futbollistët e Tiranës një ditë para derbit me Partizanin.

Por, ajo që bie në sy është diçitura e kësaj fotoje, teksa Hoxholli shkruan: " Nje lajm te mire do nxjerrim me pas... Me Tironen jo vetem futboll...". Tashmë nuk na mbetet gjë tjetër, veçse ç'do të mësojmë sot nga klubi bardheblu. Në foto me Hoxhollin janë Halili, Taku, Gozdenoviç, Karabeci, Daja dhe Merveil

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1051709651947
array(1) { ["section"]=> string(67) "aktivisti-fsheh-nje-lajm-te-mire-per-tironen-jo-vetem-futboll-61137" }