Aktivisti shpërthen keq kundër djalit të pronarit të mediave: Prit ferrin…

Publikuar tek: aktualitet, më 15:51 04-03-2017 Aktivisti shpërthen keq kundër djalit të pronarit të mediave: Prit ferrin…

Aktivisti i Organizatës Politike, Klodi Leka ka shpërthyer në akuza dhe paralajmërime pasi ka parë reportazhin që media italiane ‘Rai 2’ ka zhvilluar në Tiranë me Fatmir Hysenbelliun, djalin e biznesmenit Irfan Hysenbelliun, i cili ka në pronësi gazeta, televizion dhe portale.

Leka shkruan se baballarët bastardë që kanë ngritur pasuritë me evasion dhe pisllëqe politike, po zëvendësohen nga pinjollët me luks të shfrenuar. Ai i paralajmëron për ferrin duke qenë se ata e kanë ngritur parajsën e tyre mbi ferrin e të tjerëve.

“Baballarët bastardë e barkderrë që kanë ngritur pasuritë me evazion dhe pisllëqe politike po zëvendësohen prej pinjollëve që masturbohen në luks të shfrenuar dhe që nuk kanë asnjë kapacitet intelektual dhe praktik për t’i shpëtuar njerëzve me sfurqe që do të sjellë pabarazia tmerruese e krizës. Kur ngre parajsën tënde mbi ferrin e tjerëve, prit ferrin atëherë”, shkruan Leka teksa publikon edhe reportazhin e Rai 2.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen gjobvënësit e bizneseve, RENEA mësyn në lokal dhe kap në befasi kokat e grupit të rrezikshëm (EMRAT)
Vangjush Dako shkon vetë në "skenën e krimit" »
Article Logic
Execution time: 0.0095760822296143
array(1) { ["section"]=> string(78) "aktivisti-shperthen-keq-kunder-djalit-te-pronarit-te-mediave-prit-ferrin-70758" }