Aktores i dalin thithkat jashtë gjatë performancës “live” në spektakël

Publikuar tek: bota, më 19:07 24-04-2017 Aktores i dalin thithkat jashtë gjatë performancës “live” në spektakël

Martina Stella është një ndër aktoret më të famshme në Itali.

 Aktorja ka marë pjesë në spektaklin e kërcimit ku ka bërë një performancë mjaft seksi. Gjatë performancës aktores së famshme italiane i ka ndodhur një incident, teksa rrotullohet asaj i dalin jashtë të dyja thithkat. Aktorja ishte veshur me një fustan transparent dhe mjaft të hapur ndaj i ndodhi e papritura.

111017970-d56e99af-8979-4f25-b362-d265f2786963.jpg

111411983-a50313eb-f3ca-4139-b179-8d35ea083b96.jpg111037777-64fbfd94-8dc4-42c8-90e0-1c6351d88e16.jpg

110944046-7c3eda58-e1a5-4eb3-9416-38f4a13b3711.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Piratët somalezë sulmojnë anijen amerikane por përfundojnë keq (Video)
Marine Le Pen dorëhiqet nga kreu i partisë ekstremiste Fronti Nacional »
Article Logic
Execution time: 0.011677026748657
array(1) { ["section"]=> string(74) "aktores-i-dalin-thithkat-jashte-gjate-performances-live-ne-spektakel-76299" }